Головна     |     Контакти     |     Новини та події     |     Де купити?     |     Каталог     |     Інтернет-замовлення     |     Реалізовані проєкти     |     Артисти     |     Вакансії
Інтернет замовлення

Інтернет-магазин дозволяє Вам сформувати замовлення на будь-який товар з нашого каталогу, послуга працює цілодобово. Ціни в інтернет-магазині відповідають роздрібним цінам у РеалМюзік Просторі та магазинах дилерської мережі РеалМюзік. Умови покупки в нашому інтернет-магазині не відрізняються від умов покупки в РеалМюзік Просторі та магазинах дилерської мережі РеалМюзік. На весь товар надається гарантійне і за необхідності післягарантійне обслуговування.

Процедура оформлення замовлення проста і зрозуміла навіть для недосвідченого користувача та займає всього кілька хвилин. На всі часті запитання ми даємо відповіді у відповідних розділах.

Всі акції та знижки, вказані на нашому сайті, є дійсними також для покупок в інтернет-магазині. Під час формування замовлення акційна ціна проставляється автоматично, навіть якщо Ви не помітили акцію на сайті. Це буде для вас приємним сюрпризом!

Після того, як Ви відправили своє замовлення, менеджер інтернет-магазину зв'яжеться з Вами для його підтвердження та узгодження деталей.


Важливо!

Наш інтернет-магазин є офіційним інтернет-магазином компанії-дистриб'ютора в Україні. Усі товари, куплені в ньому, є офіційними! Ви купуєте товар безпосередньо у компанії-дистриб'ютора, яка має прямий зв’язок з виробником. Це дозволяє Вам отримати повну технічну підтримку і за потреби зареєструвати Ваші товари прямо на сайтах виробників для безкоштовного отримання всіх оновлень програмних забезпечень та нових версій прошивок електронного обладнання!

Інформація про наявність товару на нашому складі завжди відповідає дійсності. Ми завжди підтримуємо достатні складські запаси для задоволення попиту наших клієнтів.


Контакти інтернет-магазину:             
                 
+ 38 044 223 67 69
+ 38 093 933 13 74
+ 38 048 726 59 73
+ 38 096 685 01 92 (для замовлень по Києву)
                           
shop@realmusic.ua
 
Правила оформлення замовлення в інтернет-магазині
Умови оплати та доставки товару
Гарантійні зобов’язання