Главная     |     Контакты     |     Новости и события     |     Где купить?     |     Каталог     |     Интернет-заказ     |     Реализованные проекты     |     Артисты     |     Вакансии
Каталог по назначению

Каталог по производителям
Поиск по каталогу
Прайс-лист



Каталог по назначению -> комутація -> аксесуари для конекторів ->

аксесуари та перехідники для оптики opticalCON


     
Показать акционные
товары
Показать только
товары в наличии
Фильтр по фирмам
Сортировка
 

Корзина

Всего: 0 грн.

 

Артикул:
280144
  Neutrik NAO2M-SFP-LC
Перехідник для трансивера, з'єднує панельний opticalCON (NO2-4FDW *) і LC SFP трансивер, Fiber Mode - Multimode PC
 
Цена по запросу
нет в наличии
 
 

Артикул:
524983
  Neutrik NAO2S-H1W-A
З'єднувальний вологозахищений адаптер opticalCON DUO, 2xLC-Duplex, одномодовий PC, мідні контакти 4x0.75мм2
 
Цена по запросу
нет в наличии
 
 

Артикул:
280145
  Neutrik NAO2S-SFP-LC
Перехідник для трансивера, з'єднує панельний opticalCON (NO2-4FDW *) і LC SFP трансивер, Fiber Mode - Single Mode PC
 
Цена по запросу
нет в наличии
 
 

Артикул:
280146
  Neutrik NAO2SA-SFP-LC
Перехідник для трансивера, з'єднує панельний opticalCON (NO2-4FDW *) і LC SFP трансивер, Fiber Mode - Single Mode APC
 
Цена по запросу
нет в наличии
 
 

Артикул:
280135
  Neutrik NZPF1RU
opticalCON - панель висотою 1U для установки в 19" рекову стійку
 
Цена по запросу
нет в наличии
 
 

Артикул:
280136
  Neutrik NZPF3RU
opticalCON - панель висотою 3U для установки в 19" рекову стійку
 
Цена по запросу
нет в наличии
 
 

Артикул:
280138
  Neutrik NZPFBP
opticalCON - перехідна панель-заглушка для роз'ємів з профілем типу D
 
Цена по запросу
нет в наличии
 
 

Артикул:
280137
  Neutrik NZPFD
opticalCON - перехідна панель для роз'ємів з профілем типу D
 
Цена по запросу
нет в наличии
 
 

Артикул:
280139
  Neutrik NZPFD-2
opticalCON - перехідна панель для 2 роз'ємів з профілем типу D
 
Цена по запросу

есть в наличии
 
 

Артикул:
280140
  Neutrik NZPFD-4SC
opticalCON - перехідна панель для 1 роз'єму з профілем типу D і 2 панельних роз'ємів SC duplex
 
Цена по запросу
нет в наличии
 
 

Артикул:
280141
  Neutrik NZPFD-4SC-S
opticalCON - перехідна панель для 1 роз'єму з профілем типу D і 4 прохідних роз'ємів SC simplex
 
Цена по запросу
нет в наличии
 
 

Артикул:
280142
  Neutrik NZPFD-4ST
opticalCON - перехідна панель для 1 роз'єму з профілем типу D і 4 панельних роз'ємів ST
 
Цена по запросу
нет в наличии
 
 

Артикул:
526126
  Neutrik SCNO-FDW-A
Захисний ковпачок для панельного роз'єму opticalCON
 
Цена по запросу

есть в наличии