Головна     |     Контакти     |     Новини та події     |     Де купити?     |     Каталог     |     Інтернет-замовлення     |     Реалізовані проєкти     |     Артисти     |     Вакансії
Мікрофони beyerdynamic серії M
 

Такі легендарні рок-музиканти, як Led Zeppelin, Джиммі Гендрікс або Філ Коллінз, високо оцінили мікрофони beyerdynamic серії M та назавжди увіковічнили своє неповторне звучання за допомогою цих мікрофонів.

Крім ветеранів року, мікрофони M використовує і сучасне покоління музикантів, таких як Аарон Стерлінг (барабанщик Гаррі Стайлса, Тейлор Свіфт та Джона Майєра), Еш Соан (студійний драмер, який працює з Дуа Ліпа, Адель та іншими), Йост Нікель (барабанщик Яна Ділея) та Даніель Шильд (драмер П'єтро Ломбарді). Всі вони люблять мікрофони beyerdynamic серії M за надзвичайно природний характер їхнього звучання.

Інструменти для справжніх професіоналів

Мікрофони M-серії передають звучання від джерела, як воно є — чисто і бездоганно. Завдяки своїм технічним характеристикам вони забезпечують максимальну якість звуку без небажаного його забарвлення. Будь то конденсаторний мікрофон, динамічний чи стрічковий — ви завжди отримаєте натуральне і деталізоване звучання вашого голосу чи інструмента, як в студії, так і на сцені.

Стрічкові мікрофони M 130 та M 160

 

Німецький бренд beyerdynamic є одним із небагатьох виробників у світі, які все ще виготовляють стрічкові мікрофони вручну. Однією з таких моделей є M 130. На відміну від інших подібних мікрофонів, цей легендарний мікрофон має дві стрічки, розташовані одна над одною на відстані всього 0,5 мм, що забезпечує надзвичайно плавну та збалансовану АЧХ, винятково низьке знебарвлення звуку та тембральну нейтральність, а також практично ідеальний імпульсний відгук. Маючи полярну діаграму типу “вісімка”, M 130 ідеально підходить для піаніно та як бічний канал стереосхеми M/S.


 

Динамічний мікрофон M 160 з подвійною стрічкою має унікальну конструкцію. M 160 має особливу гіперкардіоїдну діаграму спрямованості, замість звичної “вісімки”. Поєднання ретельно підібраних деталей і високоточна збірка — це запорука безпрецедентної якості мікрофонів серії M. M 160 є універсальним у застосуванні, він чудово підходить для електрогітарних кабінетів, хай-хета, оверхедів, а також банджо чи акустичної гітари, а також як центральний канал стереосхеми M/S.
 

 

M 88 TG — класика для професіоналів


 
Завдяки ретельно вивіреній діаграмі спрямованості мікрофонів серії M вони не створюють проблем з позиціювання, фідбеком та навколишнім шумом. Щодо спрямованості професійні користувачі в усьому світі вважають динамічний мікрофон M 88 TG майже ідеальним. Адже він універсально підходить як для барабанів чи перкусії, так і для електрогітарних підсилювачів, саксофона чи вокалу.

Інші мікрофони серії M

Динамічний гіперкардіоїдний мікрофон M 201 TG ідеально підходить для озвучування малого барабана, духових інструментів, акустичної гітари чи електрогітарних кабінетів.

Конденсаторні мікрофони потребують фантомного живлення від 11 до 52 В та мають вбудований атенюатор -15 дБ. Кардіоїдний MC 930 чудово працює при озвучуванні хору, фортепіано, органу, оркестрових груп та різноманітних сольних інструментів, як струнних, так і духових. Суперкардіоїдна модель MC 950 ідеально підходить для хай-хета і скрипки.

Неспрямований конденсаторний вимірювальний мікрофон MM 1 працює від фантомного живлення 12 – 48 В (рекомендовано 48 В) та призначений для вимірювання та налаштування акустичних систем.

Вироблено в Німеччині

Цей напис є справжнім знаком якості, який забезпечує вражаючі звукові характеристики мікрофонів серії M, що виготовляються у Німеччині вже майже 100 років. У поєднанні з вашою творчістю унікальні мікрофони beyerdynamic гарантують створення нових музичних шедеврів та суперхітів!

«Подібної мікрофонної класики, що випускається протягом багатьох десятиліть з майже незмінними тембральними характеристиками — у світі зовсім небагато. Частка ручної роботи на виробництві в Хайльбронні є величезною, це можна порівняти з конструюванням високоякісних музичних інструментів. Хороший звук завжди пов’язаний з людськими емоціями, тому я оберу мікрофон, виготовлений з любов’ю у хороших умовах, ніж той, що виробляється серійно у великих кількостях на повністю автоматизованій лінії», — каже інженер-акустик Арнім Хоффманн з відділу розробки в beyerdynamic.
Джерело