Головна     |     Контакти     |     Новини та події     |     Де купити?     |     Каталог     |     Інтернет-замовлення     |     Реалізовані проєкти     |     Артисти     |     Вакансії
Крупномасштабна інсталяція Q-SYS на курорті Лас Веґасу 

В першому побудованому за останні десять років комплексі відпочинку на Стріп Resorts World Las Vegas здійснено масштабну аудіо-відео інсталяцію на основі мережі Q-SYS. Тому відвідувачі цього курорту отримують дивовижні враження від перебування у своїх розкішних апартаментах, івент-холах та громадських місцях. Платформа Q-SYS в цій інсталяції забезпечує програмне рішення з централізованою обробкою даних та більш ніж двома тисячами кінцевих точок, розподілених у двох багатоповерхових корпусах комплексу, які налічують більше 3500 номерів, мають численні заклади харчування та івент-холи, а також цілий поверх величезного казино. І при цьому за потреби система Q-SYS може бути легко розширена на ще більші масштаби.

Системою керують два центральні процесори Q-SYS Core 5200, по одному на кожний корпус готелю, тут є дванадцять типів розкішних люкс-апартаментів з повністю автоматизованою системою аудіо-відео трансляції, стельовими гучномовцями, настінними сенсорними елементами керування та засобами керування навколишнім середовищем. Для реалізації всіх цих можливостей спеціалісти інсталяційної компанії One Touch Living за допомогою CSS розробили цілий ряд специфічних інформаційних інтерфейсних панелей Q-SYS. Ще одна компанія-інтегратор Solotech використала відкриту архітектуру Q-SYS для легкої інтеграції багатьох сторонніх пристроїв, забезпечивши високу гнучкість маршрутизації та застосування системи Q-SYS.

Всі громадські місця, ігровий поверх, нічний клуб, вестибюлі готелів, ігрові салони, коридори, фойє, ліфти тощо, є частиною великої системи, але кожне з них має свої унікальні задачі. Програмний зв’язок між Q-SYS і ліцензійною функцією Dante™, відкрита архітектура та централізоване керування дозволяє легко додавати до мережі та специфічно налаштовувати будь-які термінали: від Bluetooth-інтерфейсів до аудіовходів для діджейського обладнання. Resorts World Las Vegas має гігантську аудіо-відео мережу на базі протоколу IP, яка включає понад 2000 кінцевих точок Visionary Solution, інтегрованих до системи Q-SYS за допомогою спеціально розроблених плаґінів, а також 2000 аудіоканалів Q-SYS.

А найголовніше – це те, що Q-SYS забезпечує найкращу підтримку свого продукту, а створений інтегратором інтерфейс керування є простим і зрозумілим для використання персоналом комплексу, який не потребує для цього спеціальної підготовки.

Детальніше про інсталяцію Q-SYS в комплексі Resorts World Las Vegas читайте англійською на сайті.

Повна версія статті англійською

Офіційним дистриб’ютором брендів QSC та Q-SYS в Україні є компанія РеалМюзік.