Головна     |     Контакти     |     Новини та події     |     Де купити?     |     Каталог     |     Інтернет-замовлення     |     Реалізовані проєкти     |     Артисти     |     Вакансії
Мікрофони DPA надійно працюють в літніх турах топових артистів 

Літні фестивальні тури повертаються, і кришталево-чисте та прозоре звучання виступів провідних артистів забезпечують мікрофони від відомого данського виробника DPA Microphones. Такі виконавці, як Lorde, Bon Iver, Tindersticks, H.E.R. та Lewis Capaldi, а також їхні звукорежисери вже давно довіряють надійності та природному звучанню цих чудових мікрофонів.

Філіп Дж. Гарві, FOH інженер новозеландської співачки Lorde, є давнім шанувальником DPA. З 2017 року Lorde використовує вокальний мікрофон d:facto™ 4018VL, ударні та перкусія озвучуються за допомогою мініатюрних 4099 CORE Extreme SPL та кардіоїдними “олівчиками” 2011, а на бек-вокалах працюють гарнітури 4488 CORE.«DPA d:facto, на відміну від інших вокальних мікрофонів, має рівну АЧХ та надзвичайну вибірковість корисного джерела, – коментує Гарві, – його абсолютно чесне, природне та реалістичне звучання дає мені можливість обробляти його на свій смак, і це просто чудово!».Енді Буш, FOH інженер відомого співака і композитора Льюїса Капальді, також використовує DPA на концертах. Кришталево чисте звучання вокалу забезпечує вокальний конденсаторний мікрофон DPA 2028. Ударні інструменти озвучуються різноманітними моделями DPA: дводіафрагмовими кардіоїдними 2011, суперкардіоїдними 4018С, а також 4011E та 4099 Extreme SPL. Бушу дуже подобається природне та рівне звучання голосу Льюїса через мікрофон 2028, ефект наближення також практично непомітний. А стереопара 4011 на оверхедах якнайкраще розкриває звучання ударної установки, додаючи йому нечуваної раніше чіткості та точності. На всіх цих мікрофонах Буш використовує дуже незначну еквалізацію, у багатьох випадках хай-пас фільтрів цілком достатньо.

У своєму європейському турі FOH інженер рок-гурту Tindersticks Грем Паттісон також використовує мікрофони DPA. Для симфонічного оркестру, у супроводі якого виступає гурт, Паттісон обрав мініатюрні 4099 CORE та ширококардіоїдні 4015. Мікрофони DPA дають йому максимальну чіткість і деталізацію звучання струнної секції.

Американський інді-фолк-гурт Bon Iver цього літа тупить по США разом зі своїм FOH звукорежисером Ксенді Вайтселом. Для вокаліста Джастіна Вернона Вайтсел використовує DPA d:facto 4018VL. Після першої ж репетиції з цим мікрофоном Вайтсел був вражений його високою чіткістю.«Він ніколи не звучить брудно, – пояснює інженер, – верхня середина дуже плавна, і високі не задрані, це саме те, що мені потрібно від вокального мікрофона. Джастін має фантастичний голос, і мені потрібно передати його так, ніби він співає взагалі без мікрофона. DPA d:facto працює у цьому сенсі краще, ніж будь-який інший мікрофон».

Продакшн-менеджер та моніторний інженер Вільям “Чейні” Гарпі та FOH інженер Кевін Браун також довіряють DPA d:facto™ 4018VL для отримання чистого та незабарвленого звучання голосу R&B співачки H.E.R.«Коли в порталах на величезному стадіоні вокал звучить гучно і водночас надзвичайно тепло, це багато чого говорить про якість мікрофонного капсуля», – каже Браун. Для барабанів використовуються 4099 CORE. «Вони звучать дуже природно, досить їх лише правильно розмістити і все готово, жодних проблем з фазами та інтерференцією. Звук мені дуже подобається», – ділиться “Чейні”.FOH інженер рок-гурту Florence + The Machine Бред Мадікс – старий шанувальник DPA. Він використовує інструментальні 4099 CORE та компактні дводіафрагмові кардіоїдні “олівчики” 2011C для ударної секції.«Поєднання цих двох рішень від DPA забезпечує дуже чітке і природне звучання на концертах», – говорить він. Крім цього Мадікс використовує портативний сураунд мікрофон 5100 для запису атмосфери своїх концертів безпосередньо в глядацькій залі.Джерело