Головна     |     Контакти     |     Новини та події     |     Де купити?     |     Каталог     |     Інтернет-замовлення     |     Реалізовані проєкти     |     Артисти     |     Вакансії
Xjam – це новий USB MIDI пед-контролер від ESI
 


Xjam – це новий компактний, але повноцінний “plug-and-play” MIDI-контролер від ESI. Маючи міцний і легкий алюмінієвий корпус, контролер Xjam є надзвичайно портативним та ідеально підходить для використання за межами студії разом з мобільними пристроями.

16 м’яких педів та 6 плавних поворотних енкодерів забезпечують приємне керування та експресивну гру. До того ж, Xjam пропонує для збереження 48 конфігурацій замість звичайних 16-ти сцен.

Крім поканального натискання, функції поліфонічного післядотику та інших команд запуску/вимкнення ноти, надзвичайно чутливі педи з RGB підсвіткою також можуть надсилати комадни MIDI CC, MIDI PROGRAM та MMC. За допомогою енкодерів ви можете передавати команди MIDI CC, зміни висоти тону, зміни програми або команди післядотику. Xjam постачається в комплекті з потужним програмним редактором, який дозволяє ідеально налаштувати Xjam відповідно до потреб виконавця. Також тут є вихід TRS-MIDI для керування зовнішніми генераторами звуку.

 • Універсальний і гнучкий контролер з витонченим дизайном
 • 16 ультрачутливих педів
 • Функція поліфонічного дотику
 • 3-кольорові індикатори швидкості натискання (velocity) та редагування/налаштування
 • 6 плавних поворотних енкодерів
 • 48 програмованих користувачем пресетів сцен з миттєвим викликом
 • Можливість живлення від шини USB
 • Підтримка всіх основних програм DAW
 • MIDI вихід на TRS “мініджеку” 3,5 мм
 • Можливість автономної роботи без комп’ютера
 • Безкоштовний програмний редактор для Mac, ПК та iPadOS
 • В комплекті: Bitwig Studio 8-Track, Cubasis LE, Wavelab LEРоз’єми та функціональність
 1. CTRL BANK дозволяє керувати 18-ма незалежними параметрами
 2. Поворотні 360° енкодери для надсилання безперервних команд від контролера до програмного забезпечення або зовнішнього MIDI-пристрою
 3. SCENE BANK дає доступ до 48-ми різних сцен пам’яті
 4. PAD BANK дає доступ до 48-ми різних функцій педів
 5. Динамічні velocity педи з поліфонічним післядотиком
 6. USB-порт підключається до комп’ютера або мобільного пристрою та використовується для надсилання та отримання MIDI даних
 7. Вихід MIDI OUT для підключення та передачі MIDI даних на зовнішній пристрій
 8. Вхід FOOT SWITCH для педалі сустейн
 9. EDIT дозволяє редагувати функції кожного педу та енкодера незалежно
 10. SETUP дозволяє здійснювати загальні налаштування та систавляти параметри повторення
 11. TYPE дозволяє вибрати типів команди (MIDI CC, PITCH, PROGRAM, AFTERTOUCH)
 12. REPEAT має два доступні режими: тимчасовий і статичний


Мобільність та портативність

Ідеально підходить для використання у дорозі, в будь-яких мобільних та суперкомпактних сетапах. За допомогою Xjam ви можете грати на барабанах та керувати ефектами, створювати музичні треки в різноманітних стилях – будь-де, коли до вас прийде натхнення."Працюю з новеньким MIDI контролером ESI Xjam просто у поїзді. Досконалі відчуття – це просто кохання з першого дотику!"

Енджі Тейлор, діджейка, продюсерка, бас-гітаристкаЧудово підходить для виступів наживо

Динамічні педи, чутливі до швидкості та тиску, чудово підходять для гри на віртуальних інструментах під час виступів наживо. До того ж, педи мають функцію післядотику, яка здатна вивести виразність вашого виконання на якісно новий рівень, як в студії, так і на сцені.

 

Комплектне програмне забезпечення

Аби ви могли розпочати свою роботу, щойно розпакувавши Xjam, цей пристрій поставляється у комплекті з потужним пакетом програмного забезпечення для професійного звукозапису, продюсування музики, мікшування тощо.
  

 

Bitwig Studio 8-Track – компактна і ефективна DAW станція для початку професійного продюсування, написання треків та звукового дизайну, дозволяє використовувати до восьми доріжок аудіо / MIDI, включно з пакетом Bitwig Essentials Package, універсальним набором ретельно підібраних пресетів та звуків. Записуйте різні інструменти, створюйте свої власні аранжування, компонуйте нові звучання або просто джемуйте – кожна функція була розроблена музикантами для музикантів!
 
  

 

Cubasis LE – компактна версія мобільного мультитач секвенсора від Steinberg, має такий самий вигляд і відчуття, як і його старший брат Cubasis. Cubasis LE, спеціально розроблений для швидкого та простого звукозапису, редагування та мікшування, де б ви не знаходилися, за допомогою ґаджетів iPhone або iPad, під’єднаних до Xjam

  
  

 

Якщо ви музикант-любитель, власник своєї домашньої студії, фрілансер або подкастер – WaveLab LE допоможе вам вивести звучання вашої музики на більш професійний рівень. Це просте у використанні програмне забезпечення для мастерингу та редагування аудіо від Steinberg перетворює ваш комп’ютер з Xjam на засіб для аналізу, редагування та публікації аудіо.У залежності від дати виробництва, пакет комплектних програм може змінюватися.

Джерело

Орієнтовна ціна Xjam – від 125€.