Главная     |     Контакты     |     Новости и события     |     Где купить?     |     Каталог     |     Интернет-заказ     |     Реализованные проекты     |     Артисты     |     Вакансии
Навушники Reloop RHP-6


БІЛЬШЕ НІЖ ПРОСТО СТИЛЬНІ DJ-НАВУШНИКИ

Навушники Reloop RHP-6 – це щось значно більше, ніж стильний DJ-аксесуар. На відміну від багатьох інших модних іміджевих навушників, вони не лише підкреслюють зовнішній вигляд. Завдяки видатним акустичним характеристикам, ретельно продуманому дизайну та технологіям виробництва, що забезпечують тривале використання навушників, RHP-6 стануть вашим надійний компаньйоном: в літаку, в спортзалі або в дорозі на черговий концерт. Навушники Reloop RHP-6 вразять вас комфортом під час носіння, смарт-функціями та необмеженим рівнем задоволення від прослуховування музики. 

КОМФОРТ ПІД ЧАС ВИКОРИСТАННЯ

Еластичні та гладкі сітчасті нейлонові кронштейни з міцною алюмінієвою конструкцією гарантують надійність та стабільність, а отже – справжнє задоволення від прослуховування музики. Ідеальне поєднання надійності та комфорту досягається завдяки легкій конструкції RHP-6 і комфортному водовідштовхувальному шкіряному покриттю. А якщо RHP-6 тимчасово не використовуються, їх можна легко скласти. Складана конструкція дозволяє без жодних проблем переносити навушники у кишені піджака.

СПРАВЖНІЙ МАГНІТ ДЛЯ ОЧЕЙ

Завдяки свіжому дизайну та продуманим деталям RHP-6 є справжнім магнітом для очей: амбушюри, виготовлені з використанням гуми, покриття, створене за допомогою спеціальної фарби з гумою і покликане підкреслити стильний логотип Reloop, міцний текстильний кабель, а також м’який та еластичний нейлоновий кронштейн. Усі компоненти RHP-6 збалансовано за допомогою кольору з різними акцентами, які створюють особливий, довершений вигляд.
 


МАЛЕНЬКЕ АКУСТИЧНЕ ДИВО

Ви дуже здивуєтеся, коли вперше одягнете RHP-6. Потужний та прозорий звук одразу ж пообіцяє вам насолоду від прослуховування музики без жодних обмежень для мобільності та комфорту. Ось як, виявляється, можуть звучати іміджеві навушники: баси, що качають, середина, що вражає гармонійністю, чітка роздільна здатність, що забезпечує збалансований акустичний патерн. Усе це змусить вашу голову рухатися в такт.

СМАРТ-НАВУШНИКИ

Немає нічого приємнішого, ніж слухати музику разом із другом. Завдяки спеціальній функції, що дозволяє ділитися музикою, навушники RHP-6 дозволяють під’єднувати другу пару навушників і слухати улюблені треки в дорозі разом із другом. Ба більше: RHP-6 має дистанційне керування для смартфона (включно з мікрофоном), тож ви гарантовано матимете високу  якість звуку в процесі керування списком відтворення.