Главная     |     Контакты     |     Новости и события     |     Где купить?     |     Каталог     |     Интернет-заказ     |     Реализованные проекты     |     Артисты     |     Вакансии
Новий мікшер RANE SEVENTY вже в наявності!


Спочатку був діджейський мікшер, а потім з’явився MAGNETIC FADER. I так трапилось, що з початку тисячоліття лого RANE є знаком якості. RANE — один із найреспектабельніших брендів серед виробників професійних мікшерів для скретч-діджеїв та тернтейблістів.


На наші склади надійшов молодший брат флагманського SEVENTY TWO→


RANE SEVENTY

RANE SEVENTY - новий мікшер у лінійці батлових скретч-мікшерів від RANE, призначений для роботи з SERATO DJ. SEVENTY успадкував найкращі риси флагманського SEVENTY TWO, а також містить у собі нові фішки та інтуїтивно зрозумілий workflow (який уже став майже класичним). Виконаний у металевому корпусі, SEVENTY розрахований для використання діджеями, котрі висувають найвищі вимоги до якості та міцності продукту.Фейдери MAG FOUR

Разом із новим мікшером RANE презентувала нове покоління ультралегких безконтактних магнітних фейдерів MAG FOUR. Усі три фейдери, якими оснащено SEVENTY, є новітньою розробкою, найлегшою та найточнішою із запатентованих технологій серед безконтактних фейдерів. У цій модифікації додано можливість зовнішнього регулювання кросфейдера окремою ручкою з панелі мікшера.FX, Loops & Instant Doubles


Ергономіку SEVENTY розроблено таким чином, щоб креативні діджеї відразу могли використовувати повний функціонал, оминаючи період звикання до нового пристрою. Шість кнопок ефектів, розташовані на лицевій панелі мікшера, забезпечують миттєвий доступ до вбудованих FLEX FX постфейдерних ефектів або до ефектів SERATO DJ. Керування подвоєною секцією лупів та функцію INSTANT DOUBLES також винесено на лицеву панель для миттєвого та легкого доступу.

 

Performance Pads

У центрі SEVENTY розташовані 16 професійних педів, виконаних за двошаровою технологією. Кожна з двох секцій може незалежно для кожної з дек керувати ефектами та фішками SERATO DJ (Hot Cue, Pitch ‘n Time, Saved Loops, Sampler, Roll та Transport).


Гнучке підключення

Із SEVENTY можливий будь-який сценарій використання. Аудіоінтерфейс, розташований на борту цього мікшера, дає можливість легко підключати два окремі PC або MAC. Мікшер оснащено LINEPHONO-входами для кожного каналу, а також сесійним входом-виходом Session INOUT, що уможливлює пряме з'єднання двох та більше мікшерів у командному використанні.

Здвоєний вихід для навушників дає можливість використовувати як навушники зі звичайним 6,3-міліметровим джеком, так і навушники з міні-джеком. Вбудований USB-хаб для підключення двох RANE TWELVE, подвійний вхід MIC/Line з незалежним керуванням. SEVENTY несе в собі функціонал, котрий у змозі закрити потреби будь-якого тернтейбліста та скретч-діджея. Металевий корпус, преміум-виконання задають новий рівень зручності та стандарт якості у мікшеробудуванні.