Главная     |     Контакты     |     Новости и события     |     Где купить?     |     Каталог     |     Интернет-заказ     |     Реализованные проекты     |     Артисты     |     Вакансии
Представляємо новий zoom h8: єдиний рекордер, який підлаштовується під ваш творчий процес


Zoom H8

12 доріжок для одночасного запису, змінні капсюлі та керований додатком інтерфейс із сенсорним екраном – H8 розроблено для задоволення всіх ваших потреб під час запису.


Додаток для вашого робочого процесу

Запис аудіо локації, запис музики чи робота над подкастом – кольоровий тачскрін рекордера H8 підлаштовується під потреби вашого проекту завдяки трьом опціям керованого додатком інтерфейсу. Вам залишається лише зробити кілька рухів пальцем.

Додаток Podcast

Додаток PODCAST спрощує процес створення подкастів. Користуйтесь спеціальними каналами Sound Pad та тачскріном, щоб обирати звукові ефекти, тощо. Обирайте серед 13 високоякісних звуків або завантажуйте власні звуки через SD-карту.
Додаток Podcast містить до 4 мікрофонів та двох каналів Sound Pad.

Додаток Music

Додаток MUSIC забезпечує контроль всього, що необхідно контролювати: рівнів аудіо, фейдерів, вимірювання тощо. Завдяки 10 входам та 12 доріжкам здійснити запис великого гурту стає дуже просто. Експериментуйте з мікшуванням, накладанням, покращуйте записи за допомогою еквалізації та компресії. Підключіться до Guitar Lab від Zoom через USB і отримайте доступ до нескінченного асортименту підсилювачів та ефектів.

Додаток Field

Додаток FIELD ідеально підійде до запису локації, саунд-дизайну, конференцій тощо. Він забезпечує постійний доступ до кожної доріжки, тож ви можете бути впевнені, що ваші записи ніколи не обрізатимуться. Налаштуйте тип входу, low-cut, компресію, лімітер, noise gate та інші ключові налаштування.
Мікрофонний капсюль

H8 продається разом із мікрофоном Zoom XYH-6. Цей капсюль являє собою два високоякісних однонаправлених мікрофона, чутливих до сигналу безпосередньо навпроти рекордера. Завдяки системі мікрофонних капсюлів Zoom ви можете легко змінювати капсюлі й бути впевненими, що завжди використовуєте відповідний для певної роботи мікрофон.

6 змінних мікрофонних капсюлів, які знімаються так само легко, як об’єктиви камериКАПСЮЛЬ XYH-6 X/Y

Персоніфікація живого запису

X/Y-капсюль містить два розташовані під кутом високоякісні однонаправлені мікрофона, які є чутливими до сигналів, що надходять спереду, та менш чутливими до сигналів, які надходять з боків та ззаду. Запис на X/Y є оптимальним, якщо ви хочете покрити широку зону, але зберегти впевнений центр. Таким чином, цей капсюль є ідеальним для всіх типів живого стереозапису.


КАПСЮЛЬ MSH-6 MS
Максимальний контроль звукового іміджа

Mid-Side-запис – це абсолютно новий рівень точності у ваших можливостях надати звуку форми. Цей капсюль містить елементи подвійного мікрофона – фронтальний однонаправлений мікрофон Mid та боковий двонаправлений мікрофон Side. Разом вони фіксують повністю сумісний з моно стереоімідж, який можна відрегулювати після запису. Отже, це ідеальний капсюль для роботи з фільмами, відео та телевізійними проектами.


КАПСЮЛЬ XYH-5 X/Y

Гучніше. Ближче. Чистіше

Мікрофонний капсюль XYH-5 X/Y являє собою два з’єднаних під кутом 90 градусів однонаправлених конденсаторних мікрофона. Мікрофони розташовуються на удосконаленій стійці shockmount, яку виготовлено з матеріалу, що містить гуму. Цей матеріал допомагає мінімізувати вібрації та шум, що робить XYH-5 ідеальним для відеозапису локації, телевізійних проектів та подкасту. Дизайн XYH-5 дозволяє йому витримувати неймовірно гучний звук – 140 дБ SPL (еквівалент звуку реактивного літака з відстані менш ніж 60 м), а це своєю чергою робить його ідеальним капсюлем для роботи зі звуком на живих рок-концертах.


КАПСЮЛЬ SGH-6 ShotgunПовноцінний звук, попри менший розмір капсюля

Додатковий SGH-6 капсюль shotgun стане оптимальним варіантом для фільмів, відео, театру. Потужні можливості вмістилися у капсюлі, вдвічі меншому за стандартний, тому він ідеально підійде для запису діалогів - і жодних мікрофонів на сцені!


КАПСЮЛЬ EXH-6 DUAL КОМБО XLR/TRS
Розширені можливості підключення

Підключення додаткового капсюля EXH-6 Dual комбо XLR/TRS забезпечує вас двома додатковими входами, трансформуючи Н8 у найменший у світі 8-доріжковий рекордер. Капсюль дає можливість під’єднати до 6 окремих сигналів від зовнішніх мікрофонів, інструментів, мікшерів або портативних програвачів. У ваших руках – потужна професійна студія звукозапису і жодних обмежень!
 

Стереокапсюль SSH-6

Стереокапсюль SSH-6 shotgun забезпечує вас супернаправленим мікрофоном для запису звуків попереду мікрофона та двонаправленим мікрофоном для запису навколишнього шуму. Він є ідеальним для запису локації й дозволяє відеографам записувати діалоги або розповіді за допомогою центрального мікрофона та мішкувати велику кількість довколишніх звуків, зафіксованих боковим мікрофоном.

Система капсюлів наступного покоління

Система капсюлів 2.0 від Zoom дозволяє додати H8 до 4 каналів аудіо, розширюючи можливості запису.


ПОЄДНАННЯ XY/AB МІКРОФОНІВ

XAН-8Капсюль XAN-8 забезпечує чистий запис завдяки задіюванню вузького XY-патерна та широкого AB-патерна. У такий спосіб піднімається рівень стереообразу записів.


VRH-8
VRH-8 – це Ambisonic мікрофонний капсюль, який передбачає чотири конденсаторні мікрофони для забезпечення імерсивного аудіо (360 градусів). Вбудований акселерометр гарантує, що капсуль завжди буде досконало вирівняний, а вбудований Ambisonic декодер автоматично вловлює розмови, заощаджуючи для вас час у процесі пост-продкшна.


Капсюль-експандер EXH-8
Капсюль EXH-8 забезпечує 4 додаткові XLR-входи, тож у результаті ви маєте 10. Кожен додатковий вхід оснащено спеціальним контролем гейну та перемикачем педів. Ви навіть можете користуватися своїми улюбленими конденсаторними мікрофонами – просто підключіть джерело живлення до капсюля EXH-8 для підтримки фантомного живлення.


Дистанційне керуванняВи можете моніторити рівні й натискати REC,PLAY та STOP у будь-якому режимі H8. Просто вставте BTA-1 у H8 і підключіть ваш iOS-пристрій.

*BTA-1 продається окремо.Входи та виходи

H8 пропонує 4 входи XLR зі спеціальними перемикачами педів та контролем гейна. Два додаткові комбоджеки XLR/TRS з перемикачами Hi-Z дозволяють записувати лінійні та мікрофонні сигнали або безпосередньо записувати електрогітари і бас.


Моніторте доріжки за допомогою вбудованого 1/8-дюймового виходу для навушників або підключайте напряму до камери за допомогою спеціального лінійного стереовиходу.

Багатоканальний аудіоінтерфейс

H8 – це потужний USB-аудіоінтерфейс. Підключайтеся через USB до ПК, Mac, iPad або планшета й отримуйте до 12 каналів одночасного запису.

 
Час запису та формати файлів

Понад 15 годин запису лише з чотирма батарейками типу AA! Для запису без обмежень у часі використовуйте додатковий адаптер AD-17. H8 записує сумісні з BWF WAV та MP3-файли у будь-якому з цих форматів:


Сучасне редагування

Рекордер Zoom H8 продається разом із безкоштовною для завантаження ліцензією до Cubase LE та програмного забезпечення Steinberg WaveLab Cast. WaveLab Cast дає вам можливість завершити проект з широким діапазоном інструментів для повноцінного редагування, мікшування та обробки.


Подкастинг

WaveLab Cast надає доступ безпосередньо до каталогів подкастів – таких, як Spreaker або Podbean*. Ви можете швидко завантажувати епізоди, напряму створювати та публікувати канали RSS.Аудіо для відео

Імпортуйте свій відеофайл, і WaveLab Cast автоматично витягне аудіо. Ви можете застосовувати інструменти редагування, щоб знизити небажаний шум, змінити рівні та прибрати гучні звуки. Опції замірювання дозволяють будувати нові доріжки, застосовувати fade-in, використовувати EQ та компресію. Повторно приєднайте аудіо до відеофайлу за допомогою функцій експорту WaveLab Cast.Польовий запис

WaveLab Cast підтримує якість аудіо до 96 кГц і містить високоякісний ресемплер. RestoreRig усуває шум та небажані звуки. Ви можете збирати нові файли за допомогою функцій Snap та опцій кросфейда. Коли закінчите, експортуйте файли у будь-якому популярному аудіоформаті.
Головні особливості
 • Індивідуальні додатки для польового запису, музики та подкастингу
 • Три різних інтерфейси для польового запису, музики та подкастингу
 • Змінні капсюлі
 • Одночасний запис 12 доріжок
 • Чотири мікрофонних входи та два комбороз’єми XLR/TRS
 • Кнопки гейн-контролю та педи -20 дБ для кожного входу
 • Підтримуваний капсюль XYH-6 X/Y забезпечує другорядний ⅛-дюймовий мікрофонний/лінійний стереовхід з міні-джеком
 • Фантомне живлення для чотирьох головних XLR-входів: +24/+48 В
 • Великий кольоровий сенсорний LCD-дисплей
 • Запис безпосередньо на карти SD, SDHC та SDXC до 512 ГБ
 • До 24 біт /96 кГц аудіо у сумісному з BWF WAV-форматі або великій кількості MP3-форматів
 • Функції Auto-record, Pre-record та Backup-record гарантують, що ви ніколи не втратите ідеальну спробу запису
 • Вбудовані ефекти, включно з low-cut фільтром, компресором та лімітером
 • Багатоканальний стерео USB-аудіоінтерфейс для ПК/Mac/iPad
 • Робота зі стандартними лужними батарейками AA або акумуляторами NiMH
 • Понад 15 годин роботи з чотирма батарейками AA
Що в комплекті:
 1. Портативний рекордер H8
 2. Мікрофонний капсюль XYH-6 X/Y
 3. Батарейки AA (x4)
 4. Інструкція