Главная     |     Контакты     |     Новости и события     |     Где купить?     |     Каталог     |     Интернет-заказ     |     Реализованные проекты     |     Артисты     |     Вакансии
Підтримка реків A164D Wall LCD та A168D Stage

Рек введення-виведення A164D Wall LCD на 16 входів та 4 виходи та портативний рек A168D Stage на 16 входів та 8 виходів, які забезпечують всі можливості підключення оригінальних реків A164 Wall LCD and A168 Stage, але з підтримкою мережевого інтерфейсу Dante. Це не тільки додає гнучкості та сумісності з мережевим протоколом Dante, але й дає можливість консультантам та інтеграторам використовувати вже наявну мережеву інфраструктуру, щоб встановити рек введення-виведення в будь-якій точці мережі.

 


За допомогою картки Dante DMI 64@96, встановленої в консолі серії S, забезпечується доступ до 64-х каналів введення-виведення для мережі Dante. Це дозволяє керувати обома реками, використовуючи їх як в режимі повного керування (Full Control), так і в режимі тільки отримання (Receive Only), це встановлюється в меню маршрутизації аудіо. У режимі повного керування параметри входу можуть змінюватися з консолі, тоді як у режимі тільки отримання значення параметрів входу лише приймаються з пристрою введення-виведення Dante, а не передаються консоллю.

Це може використовуватись при розподіленні входів між кількома консолями: одна може мати повний контроль над параметрами входів, тоді як інші не можуть керувати ними, але при цьому отримують всі параметри для того, щоб відстежувати значення вхідного підсилення.


DMI-KLANG

 


Карта DMI-KLANG бере за основу ядро імерсивної технології KLANG:fabrik для мікшування персональних вушних моніторів і відтворює всі обчислення за допомогою найновішої сьогодні технології процесорів FPGA, забезпечуючи імерсивні мікси з 64-х входів для шістнадцяти музикантів. Це найбільша кількість вхідних даних будь-якого продукту KLANG на сьогодні із затримкою обробки лише чверть мілісекунди. Карта DMI-KLANG підключається безпосередньо до внутрішнього аудіопотоку консолей DiGiCo без використання додаткових апаратних пристроїв введення-виведення.

З додавання підтримки DMI-KLANG в консолях серії S з’явилась можливість маршрутизувати аудіо з консолі на карту DMI-KLANG і назад в консоль.


У вікні еквалайзера додано відображення спектроаналізатора RTA

У версії прошивки V2.6 для консолей серії S також додано відображення спектроаналізатора RTA (аналізатора в реальному часі) у вікні канальної еквалізації, яке можна увімкнути або приховати за допомогою кнопки на верхній панелі. Вимірювання спектроаналізатора здійснюються після еквалізації, тобто будь-які коригування еквалайзера відображаються в вимірюваннях спектроаналізатора.


Окремі області в Global Scope для назв груп керування та назв каналівУ вікні перегляду сфер дії (Global Scope), яке можна ввімкнути з вікна перегляду списку знімків, тепер існує окрема область для назв груп керування, яка дозволяє окремо вибирати назви груп керування та назви каналів (вхідних, аукс, групових та матричних). Обидва набори областей імен будуть відповідати стану однієї області імені для сесій, створених у старих версіях програмного забезпечення, це означає, що функціональність залишається незмінною.

Також передбачена можливість вимкнення використання подвійного дотику для обнулення смуги еквалайзера, набір розгортання груп керування (Control Group Spill Set) тепер може викликатися з пресетами, а значення за замовчуванням для фейдерів груп керування тепер становить 0 дБ.«Як і в усьому, що ми робимо, всі ці оновлення внесені завдяки побажанням наших користувачів, – каже Роджер Вуд (Roger Wood), керівник відділу програмного забезпечення компанії DiGiCo. – Ці оновлення створені для забезпечення ще кращих вражень від використання наших консолей. Ми завжди прагнемо крокувати в ногу з сучасним ринком, який пред’являє дедалі складніші вимоги».Посилання для оновлення програмного забезпечення цифрових мікшених консолей DiGiCo S31 та S21 версії V2.6