Главная     |     Контакты     |     Новости и события     |     Где купить?     |     Каталог     |     Интернет-заказ     |     Реализованные проекты     |     Артисты     |     Вакансии
Q-SYS забезпечує керування та передачу аудіо в івент-центрі Winnemucca


19 лютого 2020 р.Розташований у північно-центральній частині штату Невада івент-центр Winnemucca – це популярний багатофункціональний простір, який вміщує до 5000 відвідувачів та має систему висувних сидінь. У гнучкому інтер’єрі Winnemucca проходять автомобільні виставки та родео, випускні вечори місцевих вишів та спортивні змагання. Розуміючи, що застаріла аудіо-відео інфраструктура потребує капітальної реконструкції, керівництво центру Winnemucca запросило для вирішення цієї задачі компанію-інтегратора Focus AV Solutions, яка обрала екосистему Q-SYS для забезпечення передачі мережевого аудіо та сигналів керування у всьому центрі.
Focus AV вибрали екосистему Q-SYS, оскільки вона поєднує обробку аудіо, відео та сигналів керування (AV&C) в одному процесорі. Це значно зменшує витрати на обладнання та скорочує час програмування, оскільки немає потреби встановлювати окремі процесори для керування. Процесор Q-SYS Core 110f здійснює всю обробку AV&C для всього майданчика, включно з функцією DSP обробки аудіо для звукопідсилювальної апаратури, яка використовується під час подій, а також трансляцією фонової музики по всьому центру.«Q-SYS була найпростішим вибором для цього проекту, – пояснює Джоел Моак, системний консультант компанії Focus AV. – Нам потрібно було зменшити кількість апаратури для цієї інсталяції без шкоди для функціональності системи, і тут Q-SYS дійсно виявилось єдиним рішенням, яке дозволяє це зробити».За допомогою редактора Q-SYS UCI Editor нашою командою також був розроблений інтуїтивно зрозумілий користувацький інтерфейс управління (UCI) за допомогою iPad, який є досить простим для користувача будь-якого рівня технічної підготовки. Під час подій користувачі мають доступ до елементів регулювання гучності, а також до деяких аудіо пресетів, в залежності від типу події. Щодо фонової музики, вони мають доступ до списків відтворення та можливість керування треками в будь-якій зоні івент-центру.«Ще однією причиною, через яку ми вибрали Q-SYS, є її можливості керування, – продовжує Моак. – Перетягувати потрібні елементи керування на інтерфейс користувача – це дуже просто. Не потрібно писати складні скрипти, що значно пришвидшує процес інсталяції та заощаджує гроші клієнта. Це безпрограшний варіант, і наші клієнти просто в захваті від отриманих результатів!»