Главная     |     Контакты     |     Новости и события     |     Где купить?     |     Каталог     |     Интернет-заказ     |     Реализованные проекты     |     Артисты     |     Вакансии
Синтезатор Nord Wave 2
Nord Wave 2Nord Wave 2 – потужний 4-компонентний синтезатор, який поєднує в собі віртуально-аналоговий, семплерний, таблично-хвильовий та FM-синтез. Він має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, орієнтований на нашаровування звуків.

48-голосова поліфонія, інноваційні функції та зручне керування – Nord Wave 2 пропонує видатні звукові можливості, покращену функцію нашаровування та простий процес налаштування.

ГОЛОВНІ ФУНКЦІЇ

Загальні
 • 4-компонентний синтезатор зі спеціальними фейдерами Volume/Pan
 • Семплерний, віртуально-аналоговий, таблично-хвильовий та FM-синтез
 • 48-голосова поліфонія
 • OLED-дисплеї у секціях Program та Oscillator
 • 1 ГБ пам’яті для семплів бібліотеки Nord Sample Library 3.0
 • Семпли, які може замінювати користувач
 • 61-клавішна клавіатура з функцією Aftertouch
Звук
 • Удосконалений арпеджіатор з режимом Polyphonic Trig
 • Функція Gate для ритмічних ефектів
 • Покращені можливості морфінгу з функцією Impulse Morph
 • Master Clock контроль для арпеджіатора, LFO та ефектів
 • Вібрато з трьома режимами ділея та призначенням на Wheel/Aftertouch

Осцилятори
 • Аналоговий: Basic, Shape, Multi, Sync та Noise, до 16 осциляторів
 • Семплерний
 • Таблично-хвильовий
 • Удосконалений FM з гармонічними та негармонічними алгоритмами
 • Режим True Unison

Модуляція
 • LFO з 5-ма формами хвилі
 • Гнучкі можливості синхронізації та маршрутизації
 • AD/AR-огинаюча

Амплітуда

 • Амплітудна огинаюча ADSR
 • Режим Transient Attack

Фільтр
 • 12/24 дБ – Lowpass, Lowpass M, Band pass, High pass та LP+HP
 • Перевантаження фільтра
 • ADSR-огинаюча

Ефекти
 • Секція FX з контролем Tremolo, Pan, Ring Modulation, Chorus, Ensemble та Vibe
 • Секція EQ з Drive
 • Покращена секція Delay
 • Секція Reverb з 5-ма розмірами + режими Dark, Bright та Chorale

НАЙУНІВЕРСАЛЬНІШИЙ СИНТЕЗАТОР NORD

Поєднуючи в собі 4 незалежних синтезатори, Nord Wave 2 гарантує виняткові можливості для нашаровування як класичних форм хвилі, так і семплів.

Спеціальні OLED-дисплеї для секцій Program та Oscillator забезпечують ідеальний огляд у процесі формування звуків. Широкий діапазон функцій відтворення та зручні ефекти, які можна налаштувати буквально за мить, роблять Wave 2 найбільш універсальним синтезатором цього виробника.

Режим Monitor


Новий режим Monitor відтворює ваші налаштування для амплітудної огинаючої та фільтрів на дисплеї Program, забезпечуючи кращий огляд та контроль.


СЕКЦІЯ LAYERWave 2 має секцію Program Layer з фейдерами для простішого контролю Volume/Pan в усіх 4-х частинах одночасно. Секція Layer також пропонує зручні функції для швидкого фокусування шару, панорамування, соло- та мультиредагування.

Режим Group

Нова функція Group дає можливість групувати 2, 3 або 4 шари і дозволяє їм використовувати одні ті ж параметри фільтра, огинаючої, арпеджіатора, LFO та ефектів. Це ідеально підходить для створення складних багатошарових звуків, які можна редагувати як один послідовний звук.

СЕКЦІЯ OSCILLATOR

Секція Oscillator для кожного з 4-х шарів пропонує 4 режими: Analog, Wavetable, FM та Samples та легко переглядається завдяки новому режиму категорій. Функція Oscillator Control забезпечує додатковий контроль параметрів Shape, Sync та Detune.

Категорії осцилятора
 1. Analog: широкий спектр форм хвилі від класичних аналогових до розширених, гармонічно багатих нових доповнень.
 2. Basic: Saw, Pulse, Pulse Width, Sine, Square з основними налаштуваннями керування.
 3. Shape: форми хвилі, де Osc Control змінюватиме параметр Shape (форми) хвилі
 4. Multi: 2 або більше форм хвилі поєднані там, де Osc Control регулюватиме кількісні характеристики розладнання і поширення.
 5. Sync: конфігурації синхронізації Soft та Hard, де Osc Control контролює частоту Sync Frequency
 6. Noise: білий шум
Семпли: високоякісні семпли з Nord Sample Library 3.0, а також можливість додавати власно створені семпли за допомогою безкоштовного редактора Nord Sample Editor 3. Використовуйте вбудовані зразки пресетів для миттєвого відтворення динамічних звуків або формуйте свій власний звук з нуля в режимі Raw Samp

Хвильові таблиці: велика кількість удосконалених хвильових таблиць покриває широкий діапазон звукових характеристик.
2, 3 та 4 -операторські конфігурації FM з гармонічними та негармонічними варіаціями.

Ефект Unison

Wave 2 може похвалитися потужним мультиосциляторним ефектом Unison зі справжніми суперхвилями, які одночасно генерують сотні форм хвилі для надзвичайно «тонких» або «жирних» звуків.

ВЗАЄМОДІЯ З NORD SAMPLE LIBRARY 3.0

Секція Sample має 1 ГБ пам’яті та широкий вибір якісних семплів, серед яких Strings, Brass, Guitars, Choirs, Chromatic Percussion, а також ексклюзивні ліцензовані звуки – такі, як легендарні Mellotron та Chamberlin. Всі звуки легко замінюються за допомогою Nord Sound Manager.

Створюйте та передавайте свої власні семпли

Додавати власні custom-семпли інструментів ще ніколи не було так просто. Завдяки новому, добре налаштованому редактору Nord Sample Editor 3 https://www.nordkeyboards.com/software-tools/nord-sample-editor-3 для Mac та Windows ви зможете швидко і просто призначати, зациклювати та завантажувати семпли на Nord Wave 2.

СЕКЦІЯ FILTER

Секція Filter містить фільтри 6 типів, серед яких 12 та 24 дБ Low Pass, High Pass, High Pass/Low Pass та Band Pass, а також вражаючу емуляцію транзисторного сходинкового фільтра від легендарного Mini. Унікальні моделі цих фільтрів вловлюють істинний характер та відгук класичних аналогових інструментів, уможливлюючи гнучкий та точний саунд-дизайн. Секцію Filter оснащено повною ADSR-огинаючою.

СЕКЦІЯ LFO & MODULATION

Wave 2 має спеціальний LFO для кожного шару з вибором форм хвилі плюс AD/AR Modulation огинаючу зі спеціальним налаштуванням Velocity та режим Invert. LFO має кілька змінюваних параметрів, частота може бути синхронізована з Master Clock.
AMP-ОГИНАЮЧА

Секцію Amp оснащено повною ADSR-огинаючою та новим потужним режимом Transient Attack, який додасть вашим звукам додаткової атаки.

МОРФІНГ ТА ФУНКЦІЯ IMPULSE MORPH

Wave 2 має широкий діапазон змінюваних параметрів, які можуть контролюватися з 4-х різних джерел: Velocity, Aftertouch, Wheel та Control Pedal. Усі джерела морфінгу можуть бути швидко призначені для контролю кількох параметрів одночасно, а потужна функція Impulse Morph дозволить миттєво змінювати будь-які параметри звуку.

 
Призначення колеса модуляції

Ви можете миттєво призначати зміну параметру LFO, Oscillator Control або Filter на колесо модуляції.

УДОСКОНАЛЕНИЙ ПОЛІФОНІЧНИЙ АРПЕДЖІАТОР З GATE

Nord Wave 2 – це справжня ритм-станція, яка містить як класичний арпеджіатор, так і поліфонічний режим з патернами, які можна редагувати.
Поліфонічний режим

Режим Poly mode – це поліфонічний арпеджіатор, який активує всі натиснуті клавіші, забезпечуючи різноманітні інверсії для гармонічних варіацій.

Режим Gate

Новий режим Gate підсилює звук у ритмічному патерні, при цьому глибина регулюється.

Режим Pattern містить широкий вибір ритмічних патернів і дозволяє вам легко редагувати і створювати власні патерни.

MASTER CLOCK

Master Clock у Wave 2 дає можливість синхронізувати LFO, арпеджіатор та різноманітні ефекти як за внутрішнім генератором тактів, так і за допомогою зовнішнього MIDI Clock. Завдяки синхронізації Master Clock ви можете синхронізувати 4 шари з індивідуальними патернами. Все ідеально синхронізовано з Delay та LFO. Tap Tempo дозволяє фіксувати темп барабанщика або у відтворюваних треках.

СЕКЦІЯ EFFECT

Окрема секція Effect для кожного шару пропонує прекрасний вибір миттєво налаштовуваних високоякісних стереоефектів, змодельованих за класичними педалями ефектів.


Ефекти модуляції

Ефекти Tremolo, Pan, Ring Modulator, Chorus, Ensemble та Vibe з контролем частоти та кількісної характеристики. Всі ефекти контролюються за допомогою Control Pedal (або інших джерел морфінгу) і можуть також синхронізуватися з Master Clock для дотримання загального ритму.
EQ & Drive

Еквалайзер з контролем низьких та високих частот – або 1-смуговий ВЧ-еквалайзер. Доступна також емуляція Tube Drive.

Delay

Покращений ефект стереоділея з режимами Ping Pong, Analog та Tap Tempo. Нові опції включають креативні можливості Feedback для додавання Ensemble, Chorus, Vibe, а також HP/LP- та BP-фільтрів до петлі Feedback.

Reverb

Секція Reverb пропонує 5 різних типів реверберації (Booth, Room, Stage, Hall та новий Cathedral) для додавання звукам певної атмосферності. Тепер можна змінювати і кількісну характеристику. Нові можливості передбачають режими Bright і Dark як для збільшення, так і для зменшення високих частот. Новий ефект Chorale додає розкішний ефект модуляції.

РОЗДІЛЕННЯ КЛАВІАТУРИ ТА НАШАРОВУВАННЯ ЗВУКІВ

Наявність 4-х ідентичних, однаково потужних синтезаторів одночасно відкриває виняткові можливості для нашаровування звуків. Режим Split пропонує три точки розділу клавіатури, забезпечуючи до 4 зон з додатковими кросфейдами. Гнучка функція Hold дозволяє фіксувати й утримувати незалежні звуки на другому плані, поки ви граєте щось інше на першому.

SOUND MANAGER

Nord Wave 2 можна поєднувати з програмним забезпеченням Nord Sound Manager для OS X таWindows. Nord Sound Manager уможливлює просту реорганізацію, створення резервних копій та передачу програм і доступна для завантаження ось тут http://www.nordkeyboards.com/software-tools/nord-sound-manager.

MIDI CONTROL

Wave 2 має можливість передачі MIDI через USB для застосування із секвенсером або із наявним у комплекті програмним забезпеченням Sound Manager.

КЛАВІАТУРА

Nord Wave 2 має 61-клавішну (C-C) напівзважену клавіатуру органного типу з функцією Aftertouch.

КОНСТРУКЦІЯ

Як і всі інструменти Nord, Nord Wave 2 виготовлено вручну на фабриці Nord у Стокгольмі з величезною увагою до деталей та контролю якості.

Педалі

Підтримку педалей було удосконалено, і тепер інструмент підтримує такі педалі: Fatar, Yamaha FC7, Roland EV-7, Roland EV-5, Korg EXP2 та Korg XVP10.