Главная     |     Контакты     |     Новости и события     |     Где купить?     |     Каталог     |     Интернет-заказ     |     Реализованные проекты     |     Артисты     |     Вакансии
Чотириканальні мережеві підсилювачі QSC серії CX-Q відтепер доступні у всьому світі
Колекція нативних підсилювачів для екосистеми Q-SYS розширюється
Коста-Меса, Каліфорнія, 26 вересня 2019 року


QSC оголошує про глобальну доступність мережевих підсилювачів потужності серії CX-Q у чотириканальній модифікації. Ці підсилювачі поєднують у собі властиву для QSC високоефективну та надійну конструкцію із нативними мережевими можливостями передачі сигналів аудіо, контролю та моніторингу в екосистемі Q-SYS. Як і всі нативні підсилювачі Q-SYS, серія CX-Q забезпечує інтеграцію в drag-and-drop дизайн об’єктно орієнтованого керування, вдосконалений моніторинг за допомогою Q-SYS Reflect Enterprise Manager, а також покращену якість звуку при використанні з акустичними системами QSC.“Додавання підсилювачів серії CX-Q до дизайну Q-SYS є доказом справжнього системного підходу до проектування нативної екосистеми”, - каже Санджай Кулкарні, головний директор відділу розробок звукопідсилювальної продукції QSC. “Системні інтегратори можуть не тільки скористатися перевагами конструкції підсилювачів нового покоління, вони також можуть використовувати наші нативні функції та фірмові технології, включно з корекцією звучання акустичних систем Intrinsic Correction™. Цей нативний підхід може значно скоротити час встановлення та налаштування, максимізуючи продуктивність цілої системи, що дозволить інтеграторам забезпечити найкращі результати для кінцевого замовника.”В мережевих підсилювачах серії CX-Q використовується високоефективна гібридна схема підсилення Class-D, побудована на надійній платформі підсилювачів PL380 PowerLight™, що встановлені в провідних інсталяціях по всьому світу. В цих підсилювачах також є й дві інновації від QSC – FlexAmp™ та FAST (Flexible Amplifier Summing Technology™), які поєднуються для забезпечення збалансованого розподілення потужності між каналами одного підсилювача.

Серія CX-Q дозволяє інтегратору вибирати між моделями “Q”, які мають мережеві входи, а також фізичні маршрутизовані мікрофонні / лінійні аудіо входи, що забезпечують додаткові можливості входів для екосистеми Q-SYS та моделями “Qn”, які мають лише мережеві аудіо входи заради зниження системних витрат, коли додаткові входи не потрібні. Крім того, всі моделі здатні працювати як на низькоомному навантаженні, так і на трансляційних лініях 70В та 100В.

Восьмиканальні моделі підсилювачів серії CX-Q будуть доступні трохи згодом цього року. Для детальнішої інформації, будь ласка, слідкуйте за новинами на сайті realmusic.ua або звертайтеся на сайт QSC.


Про QSC


Заснована понад п’ять десятиліть тому, компанія QSC є всесвітньо визнаним лідером у галузі розробки та виробництва відзначених численними нагородами високоефективних акустичних систем, цифрових мікшерів, підсилювачів потужності, аудіо процесорів, цифрових кінотеатрів, а також заснованої на власному програмному забезпеченні екосистеми Q-SYS™ – мережевої платформи для передачі аудіо-відео сигналів та сигналів керування. QSC пропонує надійні, масштабовані та гнучкі рішення як для професійних інсталяцій, так і для портативних, виробничих, корпоративних та театральних застосувань. Компанія орієнтована передусім на своїх клієнтів, маючи широку роздрібну дилерську мережу, обслуговування та підтримку своєї продукції у всьому світі.