Головна     |     Контакти     |     Новини та події     |     Де купити?     |     Каталог     |     Інтернет-замовлення     |     Реалізовані проєкти     |     Артисти     |     Вакансії
Dynaudio core 47
Core 47Який хвилюючий момент! Сімейство моніторів Core поповнюється двома новими членами. Ми додаємо Core 47 - компактний трисмуговий монітор із 7-дюймовим вуфером, 4-дюймовим середньочастоним драйвером та таким самим, як і моделях Core 7 та Core 59, 1-дюймовим твітером Esotar. Ви вже, певне, здогадались, що означає “47”!

А для отримання справжніх низів, познайомтесь зі звіром Core Sub - це сабвуфер потужністю 1000 Вт, який містить цілих чотири 9-дюймові динаміки і пробиває аж до 13,5 Гц при спаді АЧХ -6 дБ.
Надзвичайна цілісність, захоплююча точність звучання... і нічого, крім правдиПрофесійні студійні інженери мають довіряти моніторам, якими вони користуються щодня. Вони мають бути впевнені, що записи звучатимуть так само о 10-й вечора, як і в 10-й ранку. І вони не повинні турбуватися про втомлюваність слуху. А головне, їм потрібно бути впевненими в тому, що вони чують все, що було записане - разом з усіма огріхами і неточностями, аби приймати найкращі рішення щодо мікшування.

Довіра - запорука гарної репутації в нашій галузі, і Core 47 справді викликають довіру, пропонуючи надточне відтворення, забезпечене найновішими технологіями та більш ніж 40-річним досвідом виробництва. Коли ми кажемо “точно”, саме це ми й маємо на увазі: усі монітори Core відкалібровані в межах 0,2 дБ на нашому заводі в Данії. Ви можете поставити в ряд хоч 100 штук, і всі вони однаково відповідатимуть нашим високим стандартам.

Core 47 - модель середнього розміру в нашій флагманській серії професійних контрольних моніторів. Серед інженерів нашого науково-дослідного відділу ця модель отримала прізвисько “бульдог”. І ви зрозумієте, чому, коли запустите цей монітор.


Цей компактний трисмуговий монітор має просто приголомшливу потужність 500 Вт + 500 Вт + 150 Вт з підсилювачами Class-D від Pascal Amplification, а також оснащений передовою цифровою обробкою сигналу. Монітор має плоску АЧХ в низькочастотній області до 44 Гц при нерівномірності -3 дБ та до 37 Гц при плавному спаді -6 дБ. А на високих частотах АЧХ сягає аж до 31 кГц - ви вже ніколи більше не скаржитиметесь, що монітор не може забезпечити чесні верхи.

Корпус Core 47 - жорсткий та інерційний, тому вся енергія вібрації витрачається належним чином. Надтовста, 44 мм передня панель сприяє чудовій лінійності звучання у всьому діапазоні, тож ви можете розмістити монітори в будь-якому місці, що розширює спектр їхнього використання. Ми розрізняємо лівий і правий монітори, але ви можете використовувати їх як із внутрішнім, так і з зовнішнім положенням твітерів, у залежності від параметрів вашої контрольної кімнати та місця розташування моніторів. Як і з іншими системами Core, універсальність використання - одна з наших пріоритетних цілей.

Кожне застосування референсних моніторів є унікальним, і їх потрібно розміщувати в різних умовах і у різні способи: на боках, вертикально а буває й навіть перевернутими твітерами донизу. Тому в моделі Core 47 ми передбачили виїмки для спеціальних ізолюючих ніжок на всіх чотирьох сторонах кабінету.

Маючи такі бажані компактні розміри та чудову деталізацію звучання у середньочастотному діапазоні, монітори Core 47 пропонують максимальну гнучкість та універсальність використання: це і студії звукозапису, студії телевізійного дубляжу, монтажні апаратні, трансляційні ПТС, та продакшн студії. Вони також чудово працюють у складі систем об’ємного звучання та у приміщеннях з багатоканальним імерсивним звуком. Оскільки компактні розміри Core 47 не впливають негативно ні на частотні характеристики, ні на вихідний РЗТ, вони надзвичайно просто інтегруються з іншими моніторами серії Core в калібровані багатоканальні системи моніторингу.


ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ


Високоякісне звукопідсилення
По 500 Вт на СЧ / НЧ динаміки та 150 Вт на ВЧ твітер

Повністю оновлені драйвери
Розроблені та виготовлені в Данії за допомогою вимірювального обладнання світового класу Jupiter

Передова цифрова обробка сигналів (DSP)
Прості у використанні, потужні для прослуховування: DSP дозволяє адаптувати Core 47 для використання в будь-яких умовах прослуховуванняТЕХНІЧНІ СПЕЦИФІКАЦІЇ


ВЧ твітер:                            1"
     
СЧ драйвер:   4"
     
НЧ вуфер:   7"
     
Входи:   аналогові та цифрові AES3 (без конвертації частоти дискретизації)
        
Роздільна здатність:   максимальна 24-біт / 192 кГц, в залежності від вхідного сигналу

підтримуються частоти дискретизації 32, 44.1, 48, 96 та 192 кГц, аналоговий сигнал перетворюється на чатоті 192 кГц
     
Максимальний РЗТ:   112 дБ @ 1 м в заглушеній камері

118 дБ у напіввідкритому просторі
     
Частоти поділу кросовера:   475 Гц (НЧ/СЧ) / 5250 Гц (СЧ/ВЧ)
     
АЧХ (нерівномірність -6дБ):   37 Гц – 31 кГц
     
АЧХ (нерівномірність +/-3дБ):   44 Гц – 27 кГц
     
Конструкція кабінету:   з фронтальним фазоінвертором
        
Підсилювачі:   Pascal Class-D: ВЧ 150 Вт / СЧ 500 Вт / НЧ 500 Вт
 
     
Розміри:   390 мм, 355 мм, 240 мм (Ш x Г x В)

15 3/8", 14", 9 7/16" (Ш x Г x В)
 


Core SubCore Sub - це ідеальне низькочастотне розширення для всіх студійних моніторів лінійки

І коли ми кажемо “низи”, ми знаємо, про що кажемо: цей сабвуфер опускає нижню межу плоскої АЧХ до 15 Гц, і аж до 13,5 Гц зі спадом -6 дБ. Будь-які значущі низькі частоти відтворюються абсолютно чесно і точно.

Кабінет, виготовлений вручну на нашому заводі в Данії, оснащений чотирма новітніми низькочастотними драйверами, навантаженими на 1000 Вт підсилювач class-D від Pascal Amplification. Отже, цей сабвуфер - справді гідна підтримка для наших революційних моніторів серії Core.
Неймовірна глибина: бажані баси і необхідна точність звучання

Core Sub має той самий процесор DSP, який міститься у всіх акустичних системах серії Core. Отже, ви можете налаштувати характеристики сабвуфера у залежності від місця його розташування. Аналогові та цифрові AES входи дозволяють відкалібрувати цей сабвуфер для роботи в будь-якій конфігурації, від простого одноканального розширення типу 2.1 до багатоканальних систем кінотеатрів, а його запас підсилення дійсно вражає.

Кожен сабвуфер видає тиск до 120 дБ та ідеально поєднується із рештою акустичних систем серії Core. Core Sub має аналогові та цифрові входи, можливе встановлення до трьох штук в стек, а на верхній панелі є спеціальні виїмки для ідеального вирівнювання будь-яких основних моніторів Core.

І пам’ятайте: Core Sub - це не лише черговий бум-бокс. Це високоточна система відтворення низьких частот. Будьте готові підстрибувати в кріслі від басів. В буквальному сенсі.


ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ


Ручне виготовлення
Розроблені, сконструйовані, виготовлені і випробувані в Данії. Усі драйвери виготовляються вручну в Dynaudio HQ, і кожен динамік індивідуально калібрується перед відправкою з нашого заводу

Прогресивні матеріали
В Core Sub використовуються нові динаміки Dynaudio MSP+ Hybrid Drive, спеціально розроблені для сабвуферів і виготовлені з MSP та алюмінію. Двостороннє демпфування забезпечує щільне та кероване звучання басів

Передова цифрова обробка сигналів (DSP)
Core Sub має той самий процесор DSP, який міститься у всіх гучномовцях серії Core. Отже, ви можете налаштувати характеристики сабвуфера у залежності від місця його розташування для отримання гладкого звучання всієї системи

Поєднання та узгодження
Використовуйте стільки сабвуферів, скільки потрібно для ваших динаміків Core - складіть їх у акуратні масиви або навіть підвісьте їх на стіну. Core Sub фізично та електронно узгоджується з вашою студією


ТЕХНІЧНІ СПЕЦИФІКАЦІЇ


Динаміки:                               4 x 9"
     
Входи:   аналогові та цифрові AES3 (без конвертації частоти дискретизації)
     
Роздільна здатність:   максимальна 24-біт / 192 кГц, в залежності від вхідного сигналу

підтримуються частоти дискретизації 32, 44.1, 48, 96 та 192 кГц, аналоговий сигнал перетворюється на чатоті 192 кГц
 
     
Максимальний РЗТ:   120 дБ
     
АЧХ (нерівномірність -6дБ):   13.5 Гц – 200 Гц
     
АЧХ (нерівномірність +/-3дБ):   15 Гц – 165 Гц
     
Конструкція кабінету:   клеєний корпус
     
Підсилювачі:   Pascal Class-D: НЧ 2 x 500 Вт
     
Розміри:   390 мм, 365 мм, 514 мм (Ш x Г x В)

15 3/8", 14 3/8", 20 1/4" (Ш x Г x В)
 
     
Вага:  
48 кг (105.8 фунтів)