Главная     |     Контакты     |     Новости и события     |     Где купить?     |     Каталог     |     Интернет-заказ     |     Реализованные проекты     |     Артисты     |     Вакансии
Бренд DiGiCo інтегрував компанію KLANG:technologies

DiGiCo придбав компанію KLANG:technologies. Це нове поповнення у родині Audiotonix, до якої входять провідні аудіобренди Allen & Heath, Calrec, DiGiGrid, Solid State Logic та DiGiCo. Угода була укладена два тижні тому. Вона об'єднує найбільш впливові та інноваційні бренди в проаудіо-індустрії.

James Gordon, генеральний директор Audiotonix, коментує:


«Ми мали задоволення працювати з KLANG та їхньою передовою імерсивною технологією протягом двох років, і коли у них з’явилась можливість приєднатись до нас, ми із задоволенням погодились. Вважаємо, наш підхід до злиття і поглинання враховує вимоги кожного бренду та допомагає у втіленні їх прагнень. Виходячи з цього, KLANG стане ключовою частиною майбутнього компанії DiGiCo. Ми об'єднали свої зусилля, щоб покращити співпрацю артистів та звукорежисерів. Це означає більш природне сприйняття звуку музикантами завдяки застосуванню технології I-IEM (Immersive In Ear Monitoring)».


Austin Freshwater, генеральний директор DiGiCo, додає:


«Ми кілька місяців працювали з KLANG, щоб підвищити рівень нашої взаємодії. За цей час стало зрозуміло, що наші уявлення про розвиток команд збігаються, і ми маємо багато спільних цілей. Управління системою KLANG з пультами DiGiCo дозволить технологіям I-IEM та 3D-персонального моніторингу стати частиною звичайного робочого процесу звукорежисера, і це лише початок для нас та команди KLANG. Ми налаштовані на співпрацю з усіма нашими прихильниками і готові допомогти нашим потенційним користувачам відчути різницю, яка стала можливою завдяки KLANG».


Roman Scharrer, генеральний директор KLANG, підсумовує:


«Це фантастична можливість для команди KLANG. Тепер, коли ми маємо в своєму розпорядженні досвід та знання, які набула в індустрії команда DiGiCo. Ми зможемо продемонструвати наші технології тим користувачам, які стануть у майбутньому найбільшими прихильниками переваг інноваційних розробок. Як частина родини Audiotonix ми сприятимемо тому, щоб наш відділ досліджень та розробок втілив у життя якомога більше наших ідей. Вже зараз ми можемо передбачити, що 2019 рік стане для нас дуже насиченим: ми будемо і надалі вражати наших користувачів потужними та стабільними рішеннями».